آراد برندینگ
خانه / ورق پلی کربنات / لیست قیمت ورق پلی کربنات در سال ۹۸

لیست قیمت ورق پلی کربنات در سال ۹۸

ورق پلی کربنات بهترین و مقاوم ترین کالای شفافی است که میتوان از آن به عنوان یک گزینه ی خیلی مناسبی که به راحتی میتوان آن را جایگزین شیشه کرد یاد کنیم.قیمت ورق پلی کربنات ۹۸ نسبت به شیشه خیلی مناسب تر میباشد .این ورق ها در رنگ‌های بسیار متنوع و زیبا ساخته شده است علاوه براین زیبایی دارای دوام و مقاومت بسیار بالای میباشد. از این ورق ها درانواع کارهای ساختمانی میتوان استفاده کرد و کاربردهای بسیار زیادی دارد.این کالا ازنظر حمل و نقل هم بسیار راحت و مقرون به صرفه اس حمل و نقل این ورق ها به تعداد زیاد میتواند وزن بسیار کمی داشته باشد و همچنین یکی‌دیگراز مزیت های این ورق ها این است که باعث کاهش مصرف انرژی‌میشود و نسبت به شیشه وزن کمتری دارد.

لیست قیمت ورق پلی کربنات در سال 98

جدید ترین مدل ورق پلی کربنات در بازار

جدید ترین مدل ورق پلی کربنات در بازار

ورق پلی کربنات جدیددر سالهای اخیر به یک انتخاب بسیار خوب و عالی رسیده است این پلی کربنات در مقایسه با شیشه از مقاومت بیشتری برخوردار است و با جرأت میتوان گفت بسیار بادوام میباشند . امروزه ما شاهد استفاده بسیار فراوان ازاین ورق ها هستیم و مردم هم استقبال بسیار خوبی ازاین ورق ها کرده اند .

پلی کربنات ماده ی شفافی است با مقاومت بسیار عالی و میتوان آن را جایگزین شیشه کرد . یکی از مهمترین خوبی هایی که ورق های کربنات دارند این است که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند همچنین نصب این ورقه ها بسیار آسان و راحت میباشد و باعث کاهش مصرف انرژی میشود  و همین دلایل موجب شده که توجه و حمایت بیشتری ازاین  کالا شود.از ورقه های‌پلی کربنات استفاده های بسیار زیادی میشود زیرا هم از نظر هزینه مقرون به صرفه تر میباشد و همچنین از نظر مقاومت از تداوم‌و کیفیت خوبی برخوردار میباشند.

قیمت روز ورق پلی کربنات تخت

یکی‌از مدلهای پلی کربنات در مصالح ساختمانی ورق پلی کربنات تخت میباشد. این ورق پلی کربنات یک محصول بسیار عالی میباشد که توانست به راحتی جایگزین شیشه شود به این ورق پلی کربنات تخت آهن شفاف هم میگویند زیرا شفافیت آن مانند شیشه است ولی مقاومت و دوام آن همانند آهن‌ میباشد.

قیمت متمایلی از ورقهای پلی‌کربنات درایران براساس ضخامت آن؛ اندازه طول آن؛ اندازه ی عرض‌آن ؛ اندازه شفافیت و رنگ آن  و همچنین نوع ورقهای پلی کربنات هزینه های متفاوتی دارند. از دیگر قابلیت های این ورق ها این است که امکان‌سوراخ کردن؛ امکان جوشکاری و همچنین شکل دهی آسان آن وجود دارد. همانطور که قبلا اشاره کردیم این ورقه ها بخاطر مقرون به صرفه بودنش استقبال کنندگان زیادی داشته است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
عباسعلی صالح دستجردی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09131702934
mobile icon شماره موبایل: 09135656700

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین ورق پلی کربنات جهت صادرات به کشور های همسایه

یکی از موادی که به جای شیشه در انواع ساختمان ها استفاده می شود، پلی کربنات می باشد که دارای انواع مختلفی هستند. شیشه امروزه دارای معایب زیادی است که به همین دلی

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید
آراد برندینگ